logo


picture CallCentrum

Pracovná doba

Po-pia 08.00 - 15.00 hod.


Zmeny v objednávke je možné hlásiť najneskôr 2 dni vopred do 11.30 hod.

Krabičková diéta až k vám domov

Labužnícky výborná diétna strava.


Domov » O firme

O firme

Firma Harmony servis Slovakia, s.r.o sa v roku 2012 stala členom firmy Harmony servis a  na Slovensku v hlavnom meste sa staráme o rozvoz až k vám domov.

 

Zdravé chudnutie až k vám domov v harmonických krabičkách.

 

Rozvoz dietních a zdravých jedál od roku 2006  ČR a od roku 2012 už aj na Slovensku.

Chcete si obliecť obľúbené nohavice? Je najvyšší čas prejsť na zdravú stravu a zvoliť cestu, ako zdravo schudnúť a cítiť sa lepšie už navždy.

Do chudnutia sa môžete pustiť na vlastnú päsť alebo sa môžete začasť zdravo stravovať a chudnete pomocou našich harmonických krabičiek. Čo získate? Poradíme Vám ako schudnúť upravením stravovacích návykov. Doručíme Vám zdravé jedlo s vyváženým jedálničkom na každý deň a toto všetko Vám donesiem ku Vašim dverám.

Ušetrite čas, začnete žiť zdravým životným štýlom a zistíte, že zdravé jedlo môže byť aj z krabičiek.

To všetko Vám sľubuje Harmony Servis.

Zdravá strava.

 

Chcete schudnúť - JEDZTE !!!

Len pravidelnou stravou dokážete „nakopnúť" Váš metabolizmus. Pravidelná strava v primeraných dávkach dokáže Vaše telo naštartovať. Človek sa prispôsobuje životným podmienkam. Ak si niekto "naordinuje" nezmyselnú redukčnú diétu, je zle. Mnoho žien sa dodnes snaží schudnúť tým spôsobom, že obmedzia svoj príjem energie "na doraz", na minimum. Zjedia len toľko jedla, aby neomdleli pri práci . Áno, po nastolení tak drastickej redukčnej diéty sa naozaj začne váha hýbať správnym smerom, ale to trvá len niekoľko dní. Potom sa zrazu úbytok hmotnosti začne spomaľovať.

Čo to znamená? Kladie si dáma v duchu otázku. Poctivo takmer neje a váha dokonca začína stúpať? To predsa nie je možné!

 

Neponúkame Vám diétu. Ponúkame Vám vyváženú stravu, vďaka ktorej oklamete Vaše telo pravidelným stravovaním a dosiahnete stratu nadbytočných kilogramov.

 

Cesta ku zdravej strave a zdravému chudnutiu.

  • Pripravíme vám päť čerstvých, zdravých jedál. Každý deň.Slovo “konzervanty” vo svojom slovníku máme. Je to preto, aby sme vedeli, čo pri príprave vášho jedla nikdy nepoužijeme. Áno, to znamená na pare, bez pridania tuku a zo zachovaním dôležitých minerálnych látok a vitamínov. Každé jedlo od nás dostanete v nepriedušne uzavretej krabičke. Vďaka tomu si zachová skvelú chuť a môžete si ju zobrať zo sebou kam chcete. Ak ju bude treba ohriať staćí ju dať do mikrovlnej trúby na dobu ktorá je určená na krabičke.

  • Jedlo vám dovezieme. Domov, do kancelárie, je to na vás. Náš rozvozca každé ráno dorazí tam, kam si budete priať.

  • Mierimi naśimi službami až k Vám. Menu rozvážíme denne do nasledujúej lokality vrámi Slovenskej republiky viac

  • Necháme vás v kľude ochutnať. 

  • Strážime dlhodobosť Vášho dobrého rozhodnutia. Na následné objednávky myslíme za Vás, aby sa Vám stratila ďalšia starosť v každodennom živote a štandardne ich za Vás predlžujeme.

 Aké programy zdravej stravy si u nás môžete vybrat?

Zdravá strava - naše harmonické krabičky

Ak riešite nepravidelnosť vo vašom stravovaní, po jedle sa cítite unavený? Potrebuje schudnúť? Páli vás záha po jedle? Máme pre Vás riešenie. Pomocou našich harmonických krabičiek Vám prinesieme pravidelnú, kaloricky vyváženú, ľahkú a zdravú stravu. Vďaka zmene stravovacích návykov,ktoré sa od nás naučíte sa Vám upraví aj váha.

Tešte sa na svojich päť denných chodov, ktoré privezieme až k Vám.

Všeobecné obchodní podmínky

icon link ObědováMenu.cz

icon button upHore...

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.