logo


picture CallCentrum

Pracovná doba

Po-pia 08.00 - 15.00 hod.


Zmeny v objednávke je možné hlásiť najneskôr 2 dni vopred do 11.30 hod.

Krabičková diéta až k vám domov

Labužnícky výborná diétna strava.


Domov » FAQ (Často kladené otázky)

FAQ (Často kladené otázky)

  • V akých časových intervaloch sa má jedlo konzumovať?

V ideálnom prípade je dobré si jedlo rozložiť rovnomerne v priebehu dňa bez ohľadu na to, koľko je práve hodín. Pevne dané termíny nie sú stanovené a ani odborníci ich nemôžu pevne stanoviť pre všetkých. Záleží na biorytme každého z nás. „Ranné vtáčatá" budú raňajkovať i večerať skôr, „sovy" naopak neskôr.

 

  • Ako je to s pitím?

Nielen ku krabičkovej diéte je nutné dodrživať správny pitný režim. Najlepšou tekutinou pre náš organizmus je pramenitá voda. Ak chcete konzumovať sladké nápoje, pivo alebo víno, tak musíte počítať do dennej dávky i kalórie skryté v tekutinách.

 

  • Rozváža sa aj cez víkend?

Nie, menička sa rozvážajú iba počas pracovných dní a v niektoré vybrané sviatky.

 

  • Ako vyzerá meničko? Ako je zabalené?

Menička sú pripravené v PE krabičkách, spravidla zatavené PE fóliou a označené príslušnými etiketami s popisom. Celé menu je následne diskrétne zabalené do neoznačenej PE tašky, v ktorej sa jedlo v súlade s hygienickými predpismi odovzdáva Vám, našim zákazníkom.

 

  • Kedy prebieha platba?

Platba prebieha štandardne v hotovosti v prvý deň rozvozu objednaného cyklu. Túto formu platby uprednostňujeme hlavne pri prvých objednávkach. Platbu je však možné uskutočniť tiež bankovým prevodom na základe vystavenej faktúry, ktorá je ihneď splatná.

 

  • Kedy prebieha rozvoz a odovzdanie menu?

Rozvoz sa, na rozdiel od iných spoločností ponúkajúcich krabičkovú diétu, uskutočňuje v skorých ranných hodinách (približne medzi 04:00-09:00) každé ráno počas pracovného týždňa. Jedlo tak dostávate čerstvo pripravené, chutné a priamo z prípravovne.

 

  • Je možné nahradiť nejakú potravinu inou, ak ju zákazník nekonzumuje? (napr. paradajky, bravčové mäso, ryby...)

Nie, potraviny nie je možné nahradzovať. Jedálniček je zostavený tak, aby bol čo najpestrejší a obsahoval všetky nutrične významné látky. Nahradzovanie niektorých potravín by teda narušilo princíp krabičkovej diéty ako takej.

 

  • Je možné platiť stravnými lístkami?

Nie, stravnými lístkami u nás nie je možné platiť.

 

 

icon link ObědováMenu.cz

icon button upHore...

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.