logo


picture CallCentrum

Pracovná doba

Po-pia 08.00 - 15.00 hod.


Zmeny v objednávke je možné hlásiť najneskôr 2 dni vopred do 11.30 hod.

Krabičková diéta až k vám domov

Labužnícky výborná diétna strava.


Domov » Antónie Mačingová

Antónie Mačingová

Stravovací program pani Antónie Mačingovej

 

Názov tovaru

Cena bez DPH

DPH 20%

Cena s DPH

Cena na jedeň
deň s DPH

Detoxikaćný program Antónie maćingovej ALS 28 dní

232,50 €

46,50 €

279,00 €

13,95 €

Nadväzujúci program Antónie mačingovej bez víkendov 20 dní

183,33 €

36,67 €

220,00 €

11,00 €

Nadväzujúci program Antónie mačingovej s víkendami 28dní

166,67 €

33,33 €

200,00 €

10,00 €

Program Antónie mačingovej 1deň

9,16 €

1,84 €

15,00 €

11,00 €

 

Princíp Mačingovej detoxikačnej kúry 

PNie je nutná fyzická aktivita na dosiahnutie úspechu. Je nutné dodržiavať jedálniček podľa Antónie Mačingovej a spomínané výsledky se dostavia sami. Tento prístup ocenia hlavne ty z Vás, ktorým nezostáva príliš mnoho času na prípravu pokrmov a športovanie. Výhodou stravovacieho programu pani Mačingovej, je skutočnost, že množstvo jedla stravovacej kúry konzumovaného počas dňa nie je obmedzené.Človek sa vďaka tomu naje do sýtosti. Skonzumované jedlo, vďaka svojej originálnej receptúre a Vašho dodržiavania stravovacieho programu pani Mačingovej, naštartuje proces ,, ubúdanie“ tukov vo vašom tele nahromadeného hlavne v oblasti brucha a dalších problematických partiách. Pre správne fungovanie stravovacej detoxikačnej kúry, je nutné počas programu zvýšiť pitný režim (najlepčie vodu).Doporučuje sa vypiť 3 - 4 l tekutín denne. Nedoporučuje sa počas kúry konzumovať nápoje, ktoré obsahujú kofeín alebo alkohol. Tieto nápoje majú pre očistu nepriaznivý vplyv. Tekutiny udržujú metabolizmus organizmu v chodu, čo je pre proces chudnutia veľmi dôležité.

Vďaka 20 dňovému stravovaciemu programu pani mačingovej, zahájite proces chudnutia a ozdravíte svoje telo. Organizmus sa Vám očistí, bude minimalizované riziko vzniku cukrovky, infarktu a dalších možných zdravotných problémov. Po 28 deňovej detoxikačnej kúry, Vaše telo omladne a pár rokov a vy sa budete cítiť oveľa lepšie. 

 

KOĽKO SCHUDNEM ZA MESIAC?

Treba si uvedomiť, že stravovací program pani MAČINGOVEJ je v prvej fáze zameraný na detoxikáciu tela. Sú ľudia, ktorým sa nápadne zoštíhli postava o niekoľko centimetrov a pritom na váhe sa to prejaví minimálne. Naopak, sú ľudia, ktorí naopak zaznamenali veľkú zmenu hlavne na váhe.

 Aký je rozdiel medzi obidvoma prípadmi sa dozviete v knihe ,,Zhubněte jednou provždy od Antonie Mačingové".

 

Čo sa deje s telom pri detoxikácii?

Musíme Vás upozorniť na to, že detoxikácia so sebou prináša aj niekoľko symptómov, ktoré sa objavia na začiatku detoxikačného programu.Nie každý ich Však musí mať.

Ako sa môže prejaviť detoxikácia na Vašom tele?

  • Bolesť hlavy a únava - pri detoxikácií sa vtele začnú uvolňovať toxíny, patogénne a odpadové látky čo môže spôsobiť bolesť hlavy. Predchádza sa pred spomínanými účinkami zvýšeným pitným režimom. Nezabúdajte piť dostatok vody počas celej detoxikácie. Na únavu je najlepší spánok. 
  • Hnačka - naše telo prirodzeným spôsob odstraňuje toxíny, ktoré sa v tele nahromadili.
  • Sfarbenie moča do červena - je to spôsobené zvýšeným prijímom repy a cvikly.

 

ČO BUDE POTOM?

Po 28 dňochch užívania stravovacieho programu pani Mačingovej, Vás čeká rada životných zmien. Hlavne sa Vám otvoria nové obzory v stravovaní. Jedlo bude mať výraznejšiu chuť a pôžitok z potravy sa znásobí.

 

Tak s chuťou do toho!

Objednávky prijímame aj na: e-maili: bratislava@harmonyservis.sk

telefún: (+421) 948 060 624

icon link ObědováMenu.cz

icon button upHore...

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.