logo


picture CallCentrum

Pracovná doba

Po-pia 08.00 - 15.00 hod.


Zmeny v objednávke je možné hlásiť najneskôr 2 dni vopred do 11.30 hod.

Krabičková diéta až k vám domov

Labužnícky výborná diétna strava.


Domov » O firme » Čo je to krabičková diéta

Čo je to krabičková diéta

Chcete schudnúť - JEDZTE !!!

Len pravidelnou stravou dokážete „nakopnúť" Váš metabolizmus. Pravidelná strava v primeraných dávkach dokáže Vaše telo naštartovať.

 

Opakované diéty spomaľujú metabolizmus.

Človek sa prispôsobuje životným podmienkam. Ak si niekto "naordinuje" nezmyselnú redukčnú diétu, je zle. Mnoho žien sa dodnes snaží schudnúť tým spôsobom, že obmedzia svoj príjem energie "na doraz", na minimum. Zjedia len toľko jedla, aby neomdleli pri práci . Áno, po nastolení tak drastickej redukčnej diéty sa naozaj začne váha hýbať správnym smerom, ale to trvá len niekoľko dní. Potom sa zrazu úbytok hmotnosti začne spomaľovať.

Čo to znamená? Kladie si dáma v duchu otázku. Poctivo takmer neje a váha dokonca začína stúpať? To predsa nie je možné!

Je to možné. Telo rýchlo zistí, že nastala reštrikcia potravy, prepína sa do maximálne úsporného režimu. Metabolizmus je schopný spomaliť sa až takmer na polovicu normálneho výkonu. Je to obranný reflex na prežitie..

Neponúkame Vám diétu. Ponúkame Vám vyváženú stravu, vďaka ktorej oklamete Vaše telo pravidelným stravovaním a dosiahnete stratu nadbytočných kilogramov.

 

Pravidelná strava metabolizmus zrýchli.

Akonáhle začnete pravidelne jesť - primerane dávky - organizmus to vyhodnotí tak, že už asi nastala doba hojnosti. Začne vypínať úsporný režim. Už neukladá každý voľný gram potravy na energiu vo forme tuku. Telo zistí,že nemusí šetriť. Môže teda zhodiť trocha tuku...

Práve to je vec, ktorú musíte pri chudnutí rešpektovať. Ak chcete schudnúť musíte pravidelne jesť. 5 krát denne a to v pomerne pravidelných časových intervaloch, rozložených na celý deň.

Ak teda chcete chudnúť, nehľadajte si výhovorky, prečo nemôžete jesť 5x denne. Ponúkame Vám spôsob ako to dosiahnete.

 

icon link ObědováMenu.cz

icon button upHore...

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.